Jak uzyskać idealną sylwetkę

Coolsculpting to jedna z najnowocześniejszych metod redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki tej metodzie w krótkim czasie można zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu, udach czy twarzy. Co jeszcze warto wiedzieć o kriolipolizie?

Na czym polega zamrażanie tłuszczu?

Kriolipoliza Katowice to zabieg, który jest nieinwazyjny, dzięki czemu nie wymaga rekonwalescencji i od razu pozwala na powrót do normalnego życia.

Coolsculpting polega na miejscowym zamrożeniu tkanek tłuszczowych. Aplikator, wyposażony w głowicę mrożącą zasysa tkankę tłuszczową i w ten sposób mrozi komórki tłuszczowe, które następnie zostają usunięte z organizmu.

Czas trwania zabiegu jest uzależniony od ilości wymrażanych tkanek tłuszczowych. Kriolipoliza Katowice może trwać od 45 minut nawet do 3 godzin. Nie jest to zabieg bolesny. W pierwszym momencie odczuwalne jest przejmujące zimno, które powoduje dyskomfort, ale po pewnym czasie skóra się przyzwyczaja, a pacjent przestaje odczuwać zimno.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej to idealny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów z okolicy brzucha, ud czy pośladków. Jest to również dobry sposób na wymodelowanie podbródka, szczęki oraz wysmuklenie twarzy.

Trzeba wiedzieć, że zabieg coolsculptingu nie daje efektów natychmiast. Widoczny spadek tkanki tłuszczowej dostrzeżemy po 3 – 4 miesiącach od zabiegu, gdy komórki tłuszczowe zostaną w naturalny sposób usunięte z organizmu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Kriolipoliza Katowice nie jest zabiegiem inwazyjnym, nie znaczy to jednak, że jest przeznaczona dla każdego. Wykonanie badań lekarskich przed zabiegiem jest koniecznością.

Coolsculpting nie jest możliwy gdy pacjent walczy z cukrzycą, zaburzeniami krzepnięcia krwi, chorobami nowotworowymi czy niewydolnością nerek. Nie jest to również zabieg polecany kobietom w ciąży czy matkom karmiącym.

Przygotowując się do kriolipolizy Katowice 3 – 4 dni przed zabiegiem należy spożywać duże ilości wody. 1,5 litra wody jest minimalną ilością, dzięki temu proces usuwania komórek tłuszczowych będzie przebiegał sprawnie.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej powoduje, że usunięte komórki nigdy się nie odrodzą. Nie jest to jednak sposób na uzyskanie idealnej sylwetki bez zdrowego trybu życia. Komórki tłuszczowe, które pozostaną w ciele nadal mogą się rozrastać. Warto o tym pamiętać, dbać o odpowiednia ilość aktywności fizycznej oraz zdrową dietę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here