letnie sukienki wyszczuplające
fot. pexels.com

Wiele kobiet lubi nosić sukienki w sezonie wiosenno-letnim. Jednakże nie każda z nich może sobie pozwolić na model sukienki, taki jaki by chciała, ze względu na swoją puszystą figurę. Nie ma się jednak co martwić, istnieje bowiem wiele modeli damskich sukienek, które również podkreślą walory okrąglejszej sylwetki. Sprawdź, jakie modele sukienek mogą nosić puszyste kobiety!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/jakie-sukienki-dla-puszystych-wybieramy-idealna-sukienke-wyszczuplajaca/

Tuszuj wady i podkreślaj walory

Sukienki są zwiewne, delikatne i bardzo kobiece. Wiele kobiet decyduje się na noszenie ich w sezonie wiosenno-letnim, głównie ze względu na wysokie temperatury i silną potrzebę komfortu w bardzo gorące dni. Jednakże niektóre z kobiet nie mogą się przełamać głównie ze względu na swoje kompleksy związane z okrąglejszą sylwetką. Jest to sporym błędem, gdyż puszysta figura może wyglądać w sukience równie pięknie!

Przede wszystkim wybierając sukienkę na wiosnę i lato powinnyśmy zwracać uwagę na jej fason. Sukienka dla kobiet w większym rozmiarze powinna uwydatniać walory sylwetki, a tuszować jej wady. Absolutnym błędem jest noszenie workowatych sukienek, obciętych pod biustem, które dają paniom wygląd nabrzmiałej sylwetki, przypominający kobietę w ciąży.

Jak dobierać sukienkę?

Kobiety o większym rozmiarze powinny mocno skupić się na zaletach swojej figury. Figura typu gruszki ma piękne wcięcie w talii, które powinna podkreślić w sukience. Może to być poprzez zwężenie w tym miejscu lub przewiązanie ozdobną tasiemką.

Kobiety posiadające figurę masywniejszą, w kształcie prostokąta, powinny zdecydować się również na fason, który nada figurze okrąglejszych kształtów. Podkreślenie talii oraz bioder powinno odciągnąć uwagę od szeroki ramion.

Kobiety o masywniejszych nogach mogą nosić dłuższe fasony sukienek, które ukryją te mankamenty a uwydatnią np.: piękny kształt bioder lub dekolt.

Każda kobieta znajdzie dla siebie odpowiedni fason sukienek, jeśli tylko dobrze przyjrzy się zaletom swojej figury. Nie ma się co załamywać i marudzić na wady sylwetki, a szukać pozytywów i pięknych kształtów!

Przeczytaj też: http://www.bajarka.pl/czarne-torebki-ze-skory-absolutny-must-have/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here