Biżuteria męska

Zarówno moda na ubrania, jak i na akcesoria i różnego rodzaju dodatki zmienia się praktycznie co roku. W jednym sezonie popularny jest minimalizm, w innych przesyt i bogactwo. Można powiedzieć, że moda jest bardzo przewrotna, trudno za nią nadążyć. W przypadku biżuterii męskiej, gdy poszukujemy odpowiednich dla siebie dodatków, warto wziąć pod uwagę nie tylko to co jest teraz modne, ale też swój komfort, wygodę no i preferencję. Męska biżuteria to dodatek ozdobny, którego głównym zadaniem jest dopełnienie całej stylizacji i nadanie jej charakteru. Jaka biżuteria męska jest obecnie trendy?

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/mezczyzni/

Biżuteria dla panów

Jeszcze do niedawna biżuteria była kojarzona wyłącznie z płcią piękną. Obecnie wiele się zmieniło, wiele firm zaczęło produkować również biżuterię męską. Wynika to z dużego zainteresowania tego typu dodatkami przez Panów. Czym się różni biżuteria męska od damskiej? Na pewno jest bardziej masywna i mniej ozdobna. W roku 2020 powoli odchodzi się od klasyki, porzuca się utarte schematy, po to, żeby dać szansę czemuś nowemu, wyjątkowemu. Oczywiście nadal będzie modna biżuteria wykonana ze srebra lub złota, jednak w tym sezonie królować będzie drewno oraz ozdoby wykonane z tworzywa sztucznego. Warto również rozważyć stal chirurgiczną, jest ona zazwyczaj niedoceniana, a to bardzo ciekawy surowiec. Co więcej nie śniedzieje i jest odpowiedni dla alergików.

Elementy ozdobne

Mimo, że najbardziej popularne elementy biżuterii męskiej to bransoletki oraz wisiorki, warto również dać szansę sygnetom i pierścionkom. Są one niedoceniane przez Panów, przez co rzadko spotykane na męskich dłoniach. Na co zwrócić uwagę, podczas wybierania biżuterii na męskie dłonie? Przede wszystkim nie powinna być ona kiczowata i nadmiernie błyszcząca, wtedy osiągniemy odwrotny efekt od zamierzonego. Jeżeli zależy nam na ponadczasowej biżuterii, warto postawić na minimalizm i elegancje. Spora ilość kolorowych bransoletek na nadgarstku jest fajna i modna, jednak tylko w przypadku młodych chłopaków. W przypadku dojrzałych mężczyzn lepszym wyborem będzie skórzana lub srebrna pojedyncza bransoletka.

Zobacz też: http://mamatezkobieta.pl/jakie-kolczyki-sa-modne-w-tym-sezonie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here