sztuczna biżuteria ślubna

Sztuczna biżuteria zazwyczaj kojarzy się z tandetą. Okazuje się, że nie musi tak być! Jeśli nie mamy za dużego budżetu na ślub, a błyskotki są dla nas ważne, sztuczna biżuteria może okazać się strzałem w dziesiątkę. Oczywiście do znalezienia pięknej biżuterii ślubnej jest dość żmudną pracą, ale może okazać się, że poszukiwania były tego warte.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/sztuczna-slubna-bizuteria/

Czy warto sugerować się modą? 

Nie sugeruj się tym co jest obecnie w modzie, ani tym co wybierają inni. Wybieraj takie elementy, które będą pasować do Twojej sukni ślubnej oraz do Twojej urody. Jeśli jesteś posiadaczką odstających uszu, nie podkreślaj ich jeszcze bardziej wielkimi wiszącymi kolczykami.

Sztuczna ślubna biżuteria ślubna jest niemodna?

Ku wielkiemu zdziwieniu okazuje się, że wręcz przeciwnie! Coraz więcej panien młodych decyduje się na  nieszlachetne dodatki. Jest to dobra opcja, ponieważ biżuteria taka nie kosztuje zbyt dużo, a można znaleźć naprawdę piękne perełki. Ponadto, szczególnie mocno rozwinęło się wypożyczanie sztucznej ślubnej biżuterii np. biżuterii do włosów.

Mniej znaczy lepiej!

Niech to powiedzenie Cię nie opuszcza podczas poszukiwań. Kiedy znajdziesz już sklep, który będzie posiadał w swoim asortymencie całe mnóstwo wyjątkowych dodatków, nie daj się zwariować. Z pewnością będzie to niełatwe zadanie wybrać minimum spośród tak wielu pięknych ozdób, które kuszą nie tylko wyglądem, ale również ceną. Wtedy najważniejszą rzeczą jest wiedzieć kiedy powiedzieć sobie STOP. Nie chodzi o to, abyś tego dnia błyszczała się jak choinka, która będzie bogato przystrojona. Pamiętaj, że jesteś osobą, na której w dzień ślubu wszyscy będą skupić swój wzrok tylko na Tobie. Znaj umiar, bądź pewna siebie! Kobieta jest piękna sama w sobie bez żadnych dodatków. Delikatna biżuteria jest z pewnością najlepszym wyborem na najważniejszy dzień w Twoim życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here