mikroringi

Jak zapewne doskonale zdają sobie Państwo sprawę, niedawno poszerzyliśmy naszą ofertę zorientowaną na przedłużanie włosów, poprzez wprowadzenie do niej metody opartej o wykorzystanie mikroskopijnych pierścieni, które to noszą w branży również nazwę mikroringów. Są one w lwiej części przypadków wykonane  z wysokiej jakości metali, a więc brązu, miedzi lub też aluminium. Materiały te nie tylko są wysoce niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, ale także nie występuje w ich przypadku ryzyko rdzewienia przy regularnej ekspozycji na działanie wody, kosmetyków oraz środków chemicznych.

Niektórzy z klientów odwiedzających nasz salon po raz pierwszy zwracają się do nas z pytaniem czy opisywana metoda aby na pewno należy do bezpiecznych i czy nie spowoduje ona uszkodzenia cebulek włosowych lub podrażnienia skóry głowy. Wszystkich czytelników pragniemy uspokoić, że prawdopodobieństwo wystąpienia takiej sytuacji jest bliskie zeru, bowiem podczas zabiegu nie są stosowane jakiekolwiek urządzenia generujące nadmierne ilości ciepła, profesjonaliści nie wykorzystują klejów czy innych substancji łączących, natomiast same produkty swobodnie zwisają z końcówek samodzielnie wyhodowanych włosów, nie obciążając ich nadmiernie oraz nie podrażniając skóry głowy.

Z przyjemnością informujemy także, że z omawianej metody przedłużania włosów skorzystać może dosłownie każdy – na przestrzeni kolejnych lat przeprowadziliśmy dziesiątki tego typu zabiegów na fryzurze przedstawicielek płci pięknej, panów, osób w jesieni życia oraz dzieci, które to z uwagi na przebyte choroby lub czynniki genetyczne zaczęły nadmiernie szybko tracić włosy i pragnęły fakt ten zamaskować przy pomocy dodatkowych pasemek.

Opisywany w ramach niniejszego artykułu sposób charakteryzuje się także wysoką żywotnością produktu końcowego, bowiem raz zamocowane mikroringi utrzymują się na głowie nawet przez okres sześciu miesięcy, szczególnie jeżeli zadbamy o właściwą ich konserwację a same pasemka pielęgnować będziemy przy pomocy produktów stylizacyjnych i konserwacyjnych zalecanych przez specjalistów z branży. Warto także regularnie odwiedzać nasz salon celem poprawy ogólnej prezencji pasemek, które to poprzez długotrwałe użytkowanie mogą się nadmiernie splątywać czy też mechacić. Profesjonaliści stanowiący trzon naszego przedsiębiorstwa w mgnieniu oka usuną także te niewielkie pierścienie w momencie, gdy doczepione do nich pukle włosów przestaną prezentować się naturalnie, a ich użytkownik chciałby dokonać w swoim wyglądzie daleko idących zmian.

Warto wiedzieć, że oferowane przez nas pasma legitymują się właściwościami hipoalergicznymi, co oznacza, że nie powodują one podrażnień oraz reakcji alergicznych, nawet w sytuacji gdy nie rozstajemy się z nimi choćby na krótką chwilę. Jest to aspekt odróżniający omawiane produkty od ich niedrogich, jednakże pochodzących z niezaufanych źródeł oraz cechujących się niską jakością wykonania odpowiedników, na które natknąć się możemy przeglądając oferty na portalach aukcyjnych lub w mediach społecznościowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here