Od czego zacząć pielęgnację skóry

Jak prawidłowo dobrać kosmetyki do skóry? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, chcących poprawić kondycję skóry swojej twarzy. Z pomocą przychodzą modne trendy z Azji.

Najpopularniejsza stała się metoda koreańska, za sprawą coraz bardziej wnikającej azjatyckiej kultury do Europy. Koreańskie zespoły oraz modelki prezentują się pięknie z gładkimi skórami na twarzach, co prowadzić może do pytania – w jaki sposób osiągają taki efekt? Na pomoc przychodzi drogeria internetowa z kosmetykami, taka jak chociażby Beautikon. Strona posiada przejrzysty interface, który pomoże znaleźć, bądź odkryć nowe dla nas kosmetyki. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, a marki są znane i cenione w Azji. Wymienić można Holika Holika, It’s Skin oraz Skinfood. Cieszą się one zaufaniem klientów, a co najważniejsze mogą pochwalić się wysoką efektywnością. Koreański ideał piękna nie jest więc już tak odległy. Kolejnym etapem jest odpowiedni dobór kosmetyków, ponieważ nie każdy produkt nałożony na twarz gwarantuje efekt gwiazd K-popu. Sławne stały się tzw. dziesięć kroków koreańskiej pielęgnacji.

Pierwszym z nich jest demakijaż olejkami, ponieważ porządne oczyszczenie twarzy jest najważniejszym etapem, jeśli pragniemy mieć zadbaną skórę. Drugim etapem również jest demakijaż, ale tym razem na bazie wody, która jest najlepszym składnikiem dla skóry twarzy. Następny krokiem jest usuwanie martwego naskórka, czego nie powinno stosować się codziennie, a w zależności od potrzeb naszej skóry, jednak zaleca się raz bądź dwa razy w tygodniu. Czwarty etap polega na tonizowaniu, odpowiednim dla naszego rodzaju skóry tonikiem. Następnie ważne jest nawilżenie esencją, która sprawia, że skóra jest rozjaśniona i nawilżona.

Szósty krok mówi o tym by stosować serum, które również jest uzależnione od potrzeb naszej skóry. Następnie należy zastosować maseczkę w płachcie, których jest zatrzęsienie na rynku. Można dobrać proste, białe z funkcją nawilżającą bądź zabawne z rysunkami zwierząt, jednak również ze świetnym zastosowaniem. Pielęgnacja skóry wokół oczu jest następnym etapem, który nie powinno się pomijać. Przedostatni etap to użycie kremu, który głęboko nawilży naszą skórę, by na sam koniec nałożyć równie ważny krem z filtrem UV.

Ważne są nawyki w dbaniu o skórę twarzy, dzięki temu czeka nas wyłącznie piękna oraz przejrzysta cera.

Zobacz również: http://www.malemen.pl/makeup-revolution-brow-pomade-makijaz-permanentny-okaze-sie-zbedny/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here