Etui ze zdjęciem

Futerały na telefon mają za zadanie nie tylko chronić smartfony przed uszkodzeniami, ale również umożliwić ich właścicielom wyrażenie siebie. Dlatego też etui ze zdjęciem to jedno z najbardziej popularnych akcesoriów. Własne fotografie i grafiki można umieszczać na powierzchniach różnych rodzajów futerałów. Co warto wiedzieć na ten temat i jakie etui może okazać się korzystnym wyborem?

Rodzaje personalizowanych etui

Decydując się na zakup etui z własnym zdjęciem warto rozważyć, jaki rodzaj futerału będzie odpowiedni. Możliwość umieszczania własnych grafik na powierzchni case’ów kojarzona jest zwykle z modelami silikonowymi. Te popularne akcesoria udekorowane rodzinnymi fotografiami są bardzo cenionym rozwiązaniem. Warto wiedzieć, że własne nadruki można umieszczać również na powierzchni modeli zamykanych. W tej kategorii pojawiają sią zarówno etui z dolną klapką, jak i boczną osłoną. Możliwe jest nadrukowanie zdjęć na przednią i tylną stronę okładki. Pragnąć jak najlepiej chronić urządzenie przed uszkodzeniami, wiele osób decyduje się na futerały dedykowane określonym smartfonom. Firmy umożliwiające stworzenie etui ze zdjęciem często oferują możliwość dopasowania właśnie takiego pokrowca.

Jak zrobić etui ze zdjęciem?

Możliwość stworzenia etui ze zdjęciami oferują firmy zajmujące się sprzedażą pokrowców oraz tworzeniem nadruków. Wiele stron udostępnia klientom kreatory etui, w których mogą przygotować własny projekt, np. https://caseroom.pl/kreator-etui-na-telefon. Proces rozpoczyna się zwykle od wybrania posiadanego modelu telefonu. Futerał musi bowiem posiadać w odpowiednich miejscach wycięcia na obiektyw aparatu i przyciski. Następnie możliwe jest wgranie do kreatora własnej grafiki. Często wybierane rozwiązania to fotografie ukochanych osób, członków rodziny lub pupili. Projektując etui ze zdjęciem na niektórych stronach można również skorzystać z gotowych grafik i wzorów. Pojawiają się tam popularne obrazy nawiązujące do popkultury, zabawne sentencje i atrakcyjne motywy. Zwykle możliwe jest również dopasowanie pożądanego koloru tła. Po zapisaniu projektu należy przesłać go do bazy danych sklepu i złożyć zamówienie. Spersonalizowane etui może okazać się wspaniałym, sentymentalnym akcesorium lub trafionym podarunkiem. To wyjątkowe rozwiązanie, które nada smartfonowi szczególnego charakteru i niepowtarzalnego wyglądu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here