Wybierz oryginalny prezent dla mężczyzny

Dzień Mężczyzn, Dzień Chłopaka, urodziny, walentynki – powodów, aby sprawić wyjątkowy prezent swojemu mężczyźnie jest sporo. Ze swojej strony gorąco popieramy również podarunki bez okazji. Aby jednak taka niespodzianka rzeczywiście sprawiła radość obdarowanemu, powinna być przemyślana i – przede wszystkim – dopasowana do jego osobowości. Istnieją panowie, dla których ideałem jest praktyczny prezent oraz tacy, którzy stawiają raczej na sentymentalne konotacje. Podpowiadamy, w jakim kierunku pójść, prezentując różne perspektywy.

1. Sportowe gadżety – praktyczny prezent dla dbających o formę

2. Oryginalne prezenty dla fanów elektroniki

3. Romantyczny prezent tylko dla niego

Wbrew pozorom, wcale nie jest trudno wymyślić oryginalny prezent dla mężczyzny – punktem wyjścia zawsze powinny być oczekiwania partnera, zarówno te dotyczące prezentów pożądanych, jak i takich, których zupełnie się nie spodziewa. Co ważne, taki prezent dla mężczyzny wcale nie musi kosztować majątku – jak przekonasz się za chwilę.

Sportowe gadżety – praktyczny prezent dla dbających o formę

Jeśli chcesz wybrać idealny prezent dla sportowca i miłośnika aktywności fizycznej, masz naprawdę wiele możliwości. W zasadzie nie ma znaczenia, jaką dokładnie dyscypliną para się bliski ci mężczyzna, czy uprawia sport wyłącznie weekendowo i amatorsko czy też zaangażował się w niego bardziej profesjonalnie. Możliwości jest całkiem sporo.

Świetny prezent to opaska monitorująca aktywność. Oczywiście, praktyczne upominki w postaci takich właśnie gadżetów sprawdzą się wówczas, gdy obdarowany wcześniej nie sprawił sobie podobnego. W zależności od wybranego modelu można monitorować od kilku do kilkudziesięciu różnych aktywności, a tryb wodoodporny umożliwi korzystanie ze smartbandów także w czasie pływania. Kolejnym pomysłem jest wybór słuchawek zaprojektowanych specjalnie z myślą o uprawiających sporty. Tu liczy się dopasowanie i pewność, że słuchawki nie wypadną podczas aktywności. Tego typu akcesoria są wodoodporne i pracują przez kilka godzin na jednym ładowaniu.

Jeśli natomiast wspaniały prezent dla sportowca ma mieć mniej zobowiązujący charakter, możesz wybrać rękawiczki, wielofunkcyjny komin czy szybkoschnący ręcznik.

Oryginalne prezenty dla fanów elektroniki

Twojego mężczyznę fascynuje technologia i szeroko rozumiane gadżety elektroniczne? Tutaj także masz spory potencjał do działania. Co prawda, wybór akcesoriów do telefonu czy innego sprzętu wymaga już konkretnej wiedzy – nie tylko na temat parametrów urządzeń, ale również upodobań obdarowanego – jednak możesz postawić także na unikatowy prezent, który tematy technologii traktuje z przymrużeniem oka. Przykłady?

Gdy stawiasz na praktyczny upominek, koniecznie zerknij w ofertę tzw. inteligentnych portfeli. Są one wyposażone w moduł Bluetooth, który można powiązać z aplikacją i za jej pomocą błyskawicznie zlokalizować miejsce, w którym znajduje się portfel. Działa to również w drugą stronę: za pomocą portfela można szybko znaleźć telefon. Taki oryginalny podarunek sprawia, że pogubienie przedmiotów staje się w zasadzie niemożliwe, a obdarowany już nigdy nie będzie tracił czasu na poranne poszukiwanie rzeczy.

Romantyczny prezent tylko dla niego

A może marzy ci się jedyny w swoim rodzaju prezent z dużym ładunkiem osobistym? W takim wypadku idealnym rozwiązaniem będzie personalizowany prezent, na którym możesz umieścić dowolny grawer, na przykład z dedykacją. Możliwości jest całkiem sporo: od skórzanej galanterii, przez zestawy dla koneserów alkoholi aż po skrzynki narzędziowe. Wystarczy tylko określić, co dokładnie ucieszy świętującego – i można podejmować ostateczny wybór.

Jak widzisz, prezentowe możliwości są naprawdę szerokie – powyżej zaś przywołaliśmy tylko kilka popularnych opcji. Kluczowa rada brzmi: nie zostawiaj wyboru na ostatnią chwilę. Więcej czasu pozwoli ci dokładnie przeanalizować dostępne opcje i jeszcze trafniej dopasować podarunek.

 

Artykuł sponsorowany 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here