Przedłużanie rzęs w Białymstoku

Jeśli nie jesteś zbytnio zadowolona ze swoich naturalnych rzęs, bo są a) za krótkie, b) za rzadkie, c) za jasne czy też d) zbyt proste, nie musisz się z tym godzić. Do niedawna byłaś skazana na niekończące się zabiegi pielęgnacyjne, odżywki i drogie tusze do rzęs, które i tak nie dawały zadowalających efektów. Jeśli to nie wystarczało, mogłaś jeszcze używać sztucznych rzęs na pasku lub w formie kępek. Wciąż jednak były to metody doraźne, które dawały efekt jedynie na chwilę. Mamy jednak coraz lepsze czasy i również kosmetyka dynamicznie się rozwija. Dzięki temu pojawiło się rozwiązanie dla twojego problemu – zabieg przedłużania rzęs u kosmetyczki. Białystok jest jednym z polskich miast, w którym oferta salonów kosmetycznych, dotycząca właśnie przedłużania rzęs, jest bardzo bogata i różnorodna.

Do wyboru jest aplikacja rzęs syntetycznych, jedwabnych, mieszanych, a nawet wyczesywanych z norek. Oprócz wyboru materiału, z którego będą rzęsy, można także zdecydować jaka ma być ich długość czy skręt. W Białymstoku kosmetyczki oferują przedłużanie metodami: 1:1, 2:1, 3:1, a nawet spektakularne 6:1. Te skróty oznaczają stosunek ilości rzęs doklejanych do naszych naturalnych – co oznacza, że w przypadku metody 1:1 dokleja się jedną sztuczną rzęsę do jednej twojej własnej, a już przy metodzie 3:1 – aż trzy sztuczne rzęsy do jednej naturalnej. Oczywiście, im dłuższe rzęsy i im więcej się ich doczepia, tym bardziej spektakularny efekt uzyskasz. Działa to również w drugą stronę – jeśli zależy ci na delikatnym podkreśleniu oprawy oczu, które będzie wyglądać naturalnie i subtelnie, powinnaś raczej zdecydować się na metodę 1:1 oraz najmniejszą długość rzęs. Jeśli chodzi o dobór tworzywa, większość kobiet najchętniej wybiera nieco droższe, ale również cienkie i lekkie rzęsy jedwabne, które zapewniają najwyższy komfort noszenia. Możesz wypróbować rożne ich rodzaje i ostatecznie zdecydować się na te, które nosiło ci się najwygodniej. Zabieg przedłużania rzęs zajmuje od 1,5 godziny do maksymalnie 3 godzin, w zależności od metody uzupełnienia. Wykwalifikowana kosmetyczka jest w stanie go wykonać nawet w godzinę! Na cenę zabiegu wpływa rodzaj materiału i metoda. Ceny w Białymstoku zaczynają się już od 80 złotych za przedłużanie metodą 1:1 syntetycznym rzęsami. Zabieg należy powtarzać co 3-4 tygodnie. Kiedy zobaczysz odrost, z którym nie czujesz się dobrze, jest to znak, że czas wybrać się do salonu kosmetycznego.

Jeśli jeszcze nie miałaś okazji spróbować zabiegu przedłużania rzęs, a czujesz, że to coś dla Ciebie, nie ma co czekać. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę swiaturody.com > kosmetyczka > Białystok, a pośród dostępnych profesjonalnych salonów na pewno znajdziesz ten dla siebie. Przed wyborem warto obejrzeć zdjęcia wcześniejszych aplikacji, aby porównać efekty poszczególnych metod, a także sprawdzić doświadczenie i wprawę kosmetyczki.

Jedna myśl na temat “Przedłużanie rzęs w Białymstoku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>